Wix Developer spółka akcyjna, Mirosław ul. Graniczna 2, 09-472 Słupno

Dotrzymane obietnice

Osiedle domów jednorodzinnych w Gulczewie.

Inwestycja w Gulczewie nowym obejmuje 10 typów domów wolnostojących. Wszystkie działki mają od 600 m2 do 800 m2 – dając tym samym mieszkańcom poczucie pełnej swobody i przestrzeni. Nowoczesny charakter, dogodne połączenie z centrum miasta, rozplanowanie każdego z domów, lokalizacja osiedla umożliwiająca dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej, przedszkoli, szkół, sklepów oraz rozmaitych punktów usługowych – to tylko niektóre z zalet naszej inwestycji. Usytuowanie osiedla, jego kameralny charakter pozwala stworzyć rodzinną atmosferę, a także zapewnia pełnię komfortu i prywatności. Wykorzystując nasze dotychczasowe doświadczenie w branży budowlanej, stworzyliśmy domy, które zapewniają naszym klientom wygodę, bezpieczeństwo, funkcjonalność i nowoczesność. Stworzyliśmy miejsce nie tylko do mieszkania, ale i do wypoczynku.
Osiedle jest w pełni uzbrojone (gaz ziemny, kanalizacja i wodociąg), a każdy z budynków w pełni okablowany (telefon, internet, domofon, alarm). Wszystkie domy mają własną wydzieloną geodezyjnie i hipotetycznie działkę oraz są dodatkowo ogrodzone (własna brama wjazdowa i furtka).
Nasze domy wykonane są z materiałów wysokiej jakości, wyróżniają się elegancją i smakiem. Zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających mieszkańcach, z atrakcyjnym i funkcjonalnym rozkładem wnętrz oraz garażem.
Domy zostały przekazane w stanie wykończonym ( zewnętrzna elewacja akrylowa, wraz z dociepleniem 15 cm), tynki wewnętrzne gipsowe, posadzki cementowe, instalacja wod-kan, instalacja gazowa, instalacja centralnego ogrzewania (bez pieca i grzejników). Tak przygotowany program umożliwił naszym klientom aranżację wnętrza według własnego uznania.

Osiedle mieszkaniowe Saperska w Płocku

Osiedle mieszkaniowe Saperska położone jest w jednym z najatrakcyjniejszych i urokliwych miejsc miasta. Dogodna lokalizacja inwestycji zapewnia pełen dostęp do bogatej infrastruktury okolicy. Sąsiedztwo Alei Piłsudskiego i ulic: Spółdzielczej i Wyszogrodzkiej umożliwia szybkie dotarcie do popularnych centrów handlowych i kluczowych miejsc Płocka. Dużym udogodnieniem dla rodziców jest bezpośrednie sąsiedztwo szkół i przedszkoli. Zabudowę osiedla stanowić będzie sześć budynków o nowoczesnej architekturze, wysokim standardzie wykończenia, trzykondygnacyjnej zabudowie z mieszkaniami o funkcjonalnych rozkładach,  podziemnymi garażami i zewnętrznym parkingiem. Wszystkie lokale posiadają widne kuchnie oraz własne balkony. Budynki zaprojektowano  w technologii tradycyjnej, co gwarantuje trwałość, bezpieczeństwo i estetykę. Przyjazne zagospodarowanie terenów zielonych, wewnętrzne oświetlenie, własne przedszkole, plac zabaw dla najmłodszych, alejki z ławeczkami, wielofunkcyjne boisko sportowe,  sklepy i punkty usługowe –wszystko to stwarza enklawę spokoju oraz podwyższa codzienny komfort życia. Inwestycja jest doskonałym miejscem do zamieszkania dla ludzi poszukujących wytchnienia i zarazem bliskości infrastruktury centrum Płocka. Dla bezpieczeństwa i wygody mieszkańców osiedle jest solidnie ogrodzone, wyposażone w strażnicę i bramę sterowaną.

csuyr3
Przykładowa nazwa wpisu edytowana z poziomu panelu CMS

Firma Wix Developer zaczęła swą działalność w 2007 roku. Jak sama nazwa wskazuje jest to firma deweloperska, będąca spółką rodzinną, dysponująca tymi samymi środkami co Wixbud...

więcej...
Umów się na wizytę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym. Więcej informacji w Polityka prywatności.
Zostaw nam swój numer telefonu lub e-mail, a skontaktujemy się z Tobą.
Preferowane godziny spotkania
Wix Developer

Dane kontaktowe
Siedziba naszej firmy
Dotrzymane obietnice
Sekretariat
24 266 60 10
Sprzedaż domów i mieszkań
24 366 39 49 / 604 07 60 45
Księgowość
24 266 60 09

bok@wixdeveloper.pl