Wix Developer spółka akcyjna, Mirosław ul. Graniczna 2, 09-472 Słupno

O nas

Tu jesteś / Strona główna / O nas
Firma "Wix Developer" zaczęła swą działalność w 2007 roku.
Jak sama nazwa wskazuje jest to firma deweloperska, będąca spółką  rodzinną, dysponująca tymi samymi środkami co "Wixbud", jednakże zajmująca się budownictwem typowo mieszkaniowym.
Opierając się na wiedzy i doświadczeniu seniora rodziny, stworzyliśmy firmę, której głównym celem jest kompleksowa i profesjonalna realizacja obiektów mieszkaniowych.
       Naszym priorytetem jest takie kreowanie otoczenia, aby każdy z jego mieszkańców znalazł w nim odrobinę siebie. W praktyce oznacza to staranny dobór terenów inwestycyjnych z uwzględnieniem kluczowych czynników, staranne dopracowanie projektów budowlanych, inwestycyjnych czy komunikacyjnych oraz standard wykonania prac, który firmujemy marką firmy.
       W budownictwie mieszkaniowym kluczowy jest pomysł na osiedle. Kładziemy nacisk na właściwe zagospodarowanie działek tak, aby pozostawić mieszkańcom przestrzeń wypoczynku i rekreacji. Zakładamy i planujemy realistyczną pojemność osiedli, aby nie koncentrować na nich ruchu samochodowego. Dbamy o czytelne i funkcjonalne rozplanowanie pomieszczeń, z wyraźnie zarysowanym strefowaniem poszczególnych funkcji użytkowych po to, aby mieszkanie stało się wygodnym miejscem do życia i wypoczynku. Przekraczamy normy rozmiarów okien, aby wnętrza były lepiej naświetlone. Każda inwestycja powstaje tak, jakbyśmy przygotowywali ją dla swoich najbliższych.
Zapraszamy do zapoznania się z materiałami ze zrealizowanych inwestycji oraz aktualną ofertą firmy.
Wiemy, jak ważną decyzją jest zakup mieszkania i chcemy, abyście polecali nas Państwo znajomym.
Umów się na wizytę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym. Więcej informacji w Polityka prywatności.
Zostaw nam swój numer telefonu lub e-mail, a skontaktujemy się z Tobą.
Preferowane godziny spotkania
Wix Developer

Dane kontaktowe
Siedziba naszej firmy
Dotrzymane obietnice
Sekretariat
24 266 60 10
Sprzedaż domów i mieszkań
24 366 39 49 / 604 07 60 45
Księgowość
24 266 60 09

bok@wixdeveloper.pl