Wix Developer spółka akcyjna, Mirosław 22a, 09-472 Słupno

Zielona Sadyba

Firma Wix Developer oferuje nowobudowane mieszkania na zamkniętym i ogrodzonym osiedlu mieszkaniowym „Zielona Sadyba” w Płocku. Budowa osiedla została podzielona na trzy etapy. W pierwszym etapie powstanie budynek pięciopiętrowy, z garażami i komórkami lokatorskimi w kondygnacji podziemnej. Budynki zaprojektowano  w technologii tradycyjnej (bez gipskartonu), co gwarantuje trwałość, bezpieczeństwo i estetykę. Monolityczne stropy betonowe spowodują, że nie będą powstawały rysy na suficie, tak charakterystyczne dla stropów z płyt prefabrykowanych (nieuniknione klawiszowanie). Termin realizacji tego etapu wyznaczono na 30.11.2016r, dwa pozostałe budynki zostaną oddane do użytkowania w rocznych, następujących po sobie okresach.

  W pierwszym obiekcie znajdzie się pięćdziesiąt nowoczesnych mieszkań o powierzchni od 33 m/2 do 74 m/2 oraz cztery luksusowe i przestronne apartamenty o powierzchni do 107 m/2. Wszystkie lokale posiadają widną kuchnię oraz co najmniej jeden balkon. Do każdego lokalu przynależy komórka lokatorska w piwnicy oraz dwa miejsca postojowe do wyłącznego korzystania na parkingu osiedlowym. Szanując Państwa prywatność i komfort życia zadbaliśmy o odpowiednią akustykę mieszkań, poprzez zastosowanie okien z szybami trójwarstwowymi oraz dodatkowymi ponadnormatywnymi warstwami ścian w łazienkach, na korytarzach i klatkach schodowych z wygłuszających materiałów budowlanych. Konstrukcję windy umieszczono pośrodku klatki schodowej tak, aby nie przenosiła hałasu na sąsiednie lokale. W większości mieszkań istnieje możliwość połączenia pokoju dziennego z kuchnią, w wyniku czego uzyskujemy nowoczesną i modną w tych czasach otwartą przestrzeń. Obiekt wyposażony będzie w windy, które w znacznym stopniu ułatwią komunikację osobom starszym, schorowanym, jak i rodzicom z małymi dziećmi.  Windy zaprojektowano tak, aby zabierały mieszkańców bezpośrednio z poziomu chodnika (wejście do klatki) i dowiozły do dowolnego miejsca w budynku (garaż, piwnica lub dowolna kondygnacja mieszkalna). Tego typu rozwiązanie powoduje, że obiekt nie będzie posiadał żadnych barier dla osób niepełnosprawnych, a rampy wymagające znacznej siły do pokonania, stały się zbyteczne.

  Nasza oferta została stworzona tak, aby zaspokoić gusta wszystkich grup społecznych. Posiadamy lokale dla singli, jak i rodzin z dziećmi. Wymagającym oferujemy nowoczesne i przestronne apartamenty umieszczone na ostatniej kondygnacji.

  Seniorom oraz osobom szukającym ciszy i spokoju polecamy lokale na parterze, które posiadają własne i ogrodzone ogródki z bezpośrednim zejściem z balkonu. Ta zielona enklawa stanowić będzie znakomitą oazę dla odpoczynku po trudach dnia codziennego.

  Młodym ludziom, zaczynającym dopiero start w dorosłym życiu, proponujemy kawalerki o powierzchni od 33 m/2, z oddzielną widną kuchnią oraz balkonem. Rodzinom z dziećmi polecamy mieszkania dwu lub trzypokojowe o powierzchni od 48 m/2 do 74 m/2.

  Osobom szukającym rozwiązań klasy premium, zapewne przypadną do gustu przestronne i nowoczesne apartamenty o powierzchni do 107 m/2.

  Z myślą o najmłodszych mieszkańcach osiedla, w jego zielonej części znajdować się będzie plac zabaw.

  Nabywając u nas mieszkanie, stajecie się Państwo także współwłaścicielami gruntu, na którym ulokowane jest osiedle (nie użytkownikami wieczystymi gruntu należącego do Gminy Płock, tak jak to bywa w innych częściach naszego miasta, za który trzeba płacić miastu opłaty za korzystanie lub wykup). Grunt nabywa się proporcjonalnie (stosunek powierzchni Państwa mieszkania do sumy wszystkich mieszkań na osiedlu), na zasadach prawa pełnej własności, bez żadnych ciężarów czy długów.

  Jeżeli Państwu odpowiada nasza oferta zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Umów się na wizytę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym. Więcej informacji w Polityka prywatności.
Zostaw nam swój numer telefonu lub e-mail, a skontaktujemy się z Tobą.
Preferowane godziny spotkania
Wix Developer

Dane kontaktowe
Siedziba naszej firmy
Dotrzymane obietnice
Sekretariat
24 266 60 10
Sprzedaż domów i mieszkań
24 366 39 49 / 604 07 60 45
Księgowość
24 266 60 09

bok@wixdeveloper.pl